VIP auto skola – risinājums aizņemtajiem

vip-auto-skola

Bieži vien nepieciešamība uzsākt ko darīt uzrodas visnepiemērotākajā brīdī. Tieši tā var gadīties arī ar vajadzību apmeklēt auto skolu un iegūt vadītāja tiesības. Ja nav bijusi attiecīgā vēlme, vai arī nav izdevies kļūt par autovadītāju kādā sev izdevīgā laikā, tad to izdarīt paralēli studijām, darbam un mājas dzīvei var būt diezgan sarežģīti.

Ar to saskāros arī es, kad sapratu, ka man darba vajadzībām ar vien lielāka nepieciešamība ir pēc auto. Bet kā lai iegūst tiesības, ja nav laika izrauties darba dienas vidū un principā sava laika tērēšana ilgstošiem teorijas kursiem nav opcija? Sāku interesēties un meklēt informāciju par dažādām auto skolām.

Sapratu, ka autoskolām ir dažādi piedāvājumi apmācību grupām – rīti, dienas, vakari, brīvdienas un vēl dažādi kombinētie varianti, bet manā gadījumā tiesības bija nepieciešams iegūt ātri, jo spieda termiņš darbā. Turklāt, tā kā ar auto esmu uz Jūs, tad apmācības bija nepieciešamas kvalitatīvas.

Problēmu risinājumu man sniedza VIP auto skola. Es biju diezgan pārsteigta, kad uzzināju, ka tiešām ir iespēja apgūt auto vadīšanas kursus pielāgojot tos savam grafikam un laikiem, nevis pašai pielāgoties autoskolas piedāvātajām grupu nodarbībām. Un tas pat nav vienīgais iemesls, kāpēc izvēlējos šo auto skolu.

Šeit tiek sniegta iespēja ne tikai brīvi izvēlēties apmācību laiku, bet arī ir iespēja apgūt nodarbības kopā ar ierobežotu kursantu skaitu. Tas nozīmē, ka ir iespējams mācīties grupā pa 3 vai 5 cilvēkiem, vai pat individuāli, ja ir tāda vēlme un nepieciešamība.

Kā viens no lielākajiem plusiem, manuprāt, bija iespēja tikties ar instruktoru manis izvēlētā vietā. Zinu, ka bieži vien braukšanas nodarbības auto skolu instruktori uzsāk no Pārdaugavas Zelta boulinga rajona vai arī no Zinātņu akadēmijas, tomēr šīs abas vietas man ir pilnīgi neizdevīgas un neērtas. Ar VIP skolas instruktoru tikšanās vienmēr bija man visērtākajā vietā un laikā.

Arī pašas filiāles atrašanās vieta ir ļoti ērta – burtiski pašā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 24. Vairāk informācijas par viņu piedāvājumu var atrast vipautoskola.lv mājas lapā vai arī kontaktējoties ar viņiem caur e-pastu – vip@autoskola-presto.com, vai telefonu – 28813188.

Turklāt, papildus visiem manis nosauktajiem plusiem, apmācības bija kvalitatīvas, un nodrošināja man ātru un efektīvu ceļu uz tiesību iegūšanu. Šajā auto skolā ir individuāla pieeja katram kursantam un viņi spēj paskaidrot visas tehniskās lietas ļoti saprotami pat tādiem cilvēkiem, kas neko no auto neizprot.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *