Vakances un darbs Jūrmalā – iespēja uzsākt savu interneta biznesu

darbs Jūrmalā

Dalder.lv ir pasaulē nepieredzēta e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski sludinājumi. Taču dalder.lv ir kas daudz vairāk – papildus sludinājumu ievietošanai manuālā vai automatizētā (XML failu) formā, iespējams izmantot virkni mārketinga elementu. Informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām (piemēram, izmantojot īstermiņa cenu akcijas, kuponu piedāvājumu, kolektīvās iepirkšanās risinājumu u.c.). Otra lieliskā ziņa ir iespēja ļoti sīki un smalki veikt lokalizāciju, kas ļauj attīstīt ikvienas pilsētas, tai skaitā Jūrmalas, elektronisko afišu.

Kas atšķir dalder.lv no citiem portāliem?

Mikro mājas lapa ikvienam uzņēmumam

21. gadsimtā katra uzņēmuma vizītkarte un palīgs ir mājas lapa. Lai arī mazie un vidējie uzņēmumi varētu atļauties savu mājas lapu, dalder.lv palīdz augt un attīstīties kopā. Portāls piedāvā izveidot savu bezmaksas mājaslapu, kas konkrētajai mērķauditorijai skaidri atspoguļos vajadzīgo piedāvājumu. Arī darbs Jūrmalā turpmāk būs ērti atrodams jaunajā portālā, jo ikviens darba meklētājs konkrētā uzņēmuma vakanci varēs atrast ērtāk un ātrāk. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka no vakances sludinājuma potenciālais darba ņēmējs varēs apmeklēt uzņēmuma mikro mājas lapu.

Sludinājumu struktūra

Dalder sludinājumiem, salīdzinot ar citiem portāliem, ir uzlabota struktūra, tāpēc pakalpojuma vai preces galvenās īpašības ir viegli saprotamas. Sludinājumu automatizētais tulkojums 3 valodās palīdzēs sasniegt ne tikai Latvijas un Jūrmalas auditoriju, bet arī ārzemēs dzīvojošos.

Platformas biznesa modeļa apraksts

Platforma uzbūvēta, lai sniegtu vēl nebijušu ērtību, tāpēc ievietojamā informācija ir bez maksas. Turklāt tiek piedāvāta virkne papildus funkcionalitātes iespēju, kā nopelnīt.

Labākā filtrēšanas sistēma pasaulē

Platforma dalder.lv piedāvā nebijušas informācijas filtrēšanas iespējas, jo tirgus pētījumi pierādīja, ka tieši informācijas filtrēšana ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas traucē ātri un ērti atrast sev nepieciešamās preces vai pakalpojumus. Svarīga Dalder.lv inovācija ir iespēja saglabāt iepriekš izvēlētos filtrus. Tikpat nebijusi iespēja būs arī iespēja pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem. Tādējādi arī iespējamais darbinieks, izvēloties filtrus darbam Jūrmalā, varēs uzreiz saņem paziņojumu par ievienoto jauno vakanci.

Augstākā līmeņa meklēšanas iespējas

Tā kā e-komercijas platforma dalder.lv piedāvā milzīgu informācijas apjomu, nepieciešams arī labākais meklēšanas instruments, kas ļautu ieekonomēt laiku. Portāla attīstītāji ir izveidojuši sistēmu, kas salīdzināma ar Google meklētāja iespējām.

Dalder.lv attīstītāji ir pārliecināti, ka jaunā pieeja pilnībā mainīs tirgu un palīdzēs attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai padarītu viņu piedāvājumu redzamu ne tikai reģionāli, bet arī starptautiski!

Juris

Esmu uzņēmējs, kurš nemitīgi meklē jaunas idejas un impulsus, lai attīstītu savu biznesu vispusīgi. Man ir ļoti grūti darīt tikai vienu lietu un tāpat arī atrasties tikai vienā vietā. Stabilitātes sajūtu es gūstu tikai tad, kad pa dienu esmu pabijis vairākās vietās un saticis vairākus cilvēkus. Ja šāda īpatnība piemīt bērniem, viņus sauc par nepastāvīgiem, taču es esmu dzīvs piemērs, ka arī pieaugušie tādi var būt. Turklāt, es nevarētu sevi raksturot kā nestabilu. Esmu vienkārši ļoti daudzpusīgs cilvēks. Esmu ļoti ziņkārīgs. Daudz zināšanas par visdažādākajām tēmām dara mani laimīgu un piepilda manu dzīvi. To redzēsiet arī manos rakstos šai blogā. Tēmas būs ļoti dažādas. Tās lasīt Tev noteikti sagādās daudz jaunu piedzīvojumu un darīs Tavas dienas krāsainākas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *