Svarīgi fakti, kurus jāzina, pirms ierīko siltumnīcu

plēves siltumnīcasKad plāno par savu sapņu siltumnīcu, būtiski ir izplānot visu līdz pēdējam sīkumam, lai Tev būtu tieši tāda siltumnīca kā vēlies, gan pēc izskata, gan pēc tās kvalitātes. Izlasi šo rakstu, lai izvairītos no svarīgu lietu nezināšanas.

Kā izrādās siltumnīca arī ir savā ziņā ēka, tādēļ ir arī tādas siltumnīcas, kurām vajadzīga atļauja un projekts, lai to varētu ierīkot savā privātīpašumā.

Ja esi plēves siltumnīcas piekritējs, tad problēmām nevajadzētu būt, jo plēves siltumnīcas skaitās nekapitālas, kas kalpo tikai gadu, līdz ar to, saskaņošana nav vajadzīga. Svarīgi, lai siltumnīca esošajā vietā atrastos ne ilgāk kā gadu.

Siltumnīcas, kuras plānots būvēt ar pamatiem, un celt ilgākam laikam nekā gadam, visbiežāk stikla un polikarbonāta siltumnīcas, ir nepieciešama saskaņošana būvvaldē.

Savukārt, ja Tu plāno iegādāties jau gatavu polikarbonāta siltumnīcu, novietot to savā privātīpašumā tikai uz konkrētu laiku, kas ir līdz vienam gadam, tad Tev saskaņošana nav vajadzīga.

Vēl viena būtiska lieta, kam pievērst uzmanību pirms būvē vai pērc savu siltumnīcu, ir ventilācijas sistēma. Siltumnīcā vissvarīgāk, lai būtu laba ventilācija visas diennakts laikā, īpaši uz šo cimperlīgi ir tomāti. Ja gaisa apmaiņa nav pietiekami liela, siltumnīcā var rasties kondensāts, kas nepatīk augiem, rodas mitrums un tādejādi var rasties dažādas slimības. Lai parūpētos par ventilāciju visas dienas laikā, kāds tur vaļā siltumnīcas durvis, cits ierīko vēdlodziņus, un jaunākais piedāvājums ir ierīkot automātisko ventilācijas iekārtu.

Ja esi savas sapņu siltumnīcas meklējumos, iesakām ieskatīties mājas lapā 220.lv, kur ir plašs siltumnīcu piedāvājums par labām cenām. Izvēloties savu siltumnīcu pievērs uzmanību siltumnīcas komplektācijai un pieejamajiem variantiem, formām, izmēriem, vēdlodziņu skaitam un materiālam. Šajā mājas lapā par katru preci vari izlasīt aprakstu un apskatīt to vizuāli.

Ja ir pienācis pavasaris, taču finansiālais stāvoklis neatbilst vēlamajam, tad atceries, ka mājas lapā 220.lv vari iegādāties preces arī uz līzinga līgumu un maksāt par preci pa daļām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *