Rolex rokaspulksteņi – tā ir personība

rolex rokaspulksteņi

Tie ir labākie no labākajiem. Kas ir tie iemesli, kāpēc kādu produktu vai pakalpojumu saucam par labāko? Tā galvenokārt ir kvalitāte, arī pieredze un zīmola vārds, nenoliedzami arī reklāma un spēja arvien uzrunāt jaunus cilvēkus, bet nevar noliegt arī to vārdiem neaprakstāmo sajūtu, un apziņu, ka tas ir kaut kas leģendārs – tāds ir Rolex. Lai arī ir daudz līdzvērtīgu Šveices pulksteņu zīmolu, katrs ar savu unikālu pieeju un izcilu kvalitāti, tomēr neviļus domājam par Rolex kā par ikoniskāko un populārāko. Kā zīmola sauklis arī zīmīgi pasaka, tas ir vienīgai ceļš – tas ir viņu ceļš (“The Rolex way”). Tikai panākumiem bagāta personība ir cienīga valkāt šo vārdu godam, tikai tad tas patiesi nozīmē to, ko ir iecerējuši šo rokaspulksteņu radītāji.

Šis zīmols noteikti pievērš lielu uzmanību savam tēlam, katrs pulkstenis ir personība, tāpat arī viņi redz tā valkātāju. Ir izveidojusies sadarbība ar daudz un dažādu nozaru izcilniekiem, cilvēkiem, kam ir savs panākumu un neveiksmju stāsts, bet galvenokārt cīnītāja stāsts.

3 Rolex personības

Trīs Rolex rokaspulksteņi, kas kļuvuši par uzticamiem sabiedrotajiem trīs interesantām personībām. Tas ir apliecinājums viņu smagajam darbam un panākumiem. Arī tu vari atzīmēt savus sasniegumus ar kaut ko īpašu, apciemo chrono.lv vai sazinies (info@chrono.lv,  +371 27711177) ar zinošiem speciālistiem un izvēlies savu īsto modeli.

  1. James Cameron

Lielisks režisors un arī zinātkārs pētnieks. Viņa kontā ir gan visvairāk godalgotā (“Titāniks”), gan vispelnošākā filma (“Avatars”), katra prasījusi gadiem ilgu sagatavošanās procesu un sīku nozares izpēti. J. Cameron viņa pulkstenis simbolizē kompanjonu, kas vienmēr ir līdzās, un nenogurstošu vēlmi atklāt nezināmo. Tas bijis blakus režisoram jau 20 gadus, paklausīgi tikšķot visās viņa ekspedīcijās. Šobrīd viņa Rolex Submariner atradis mājas Amazones džungļos, kur kā pateicība un cieņas apliecinājums uzdāvināts Kayapo cilts virsaitim par viņa nenovērtējamo padomu Avatara tapšanas laikā.

  1. Tiger Woods

Izcilākais golfa spēlētājs, kādu pasaule ir pazinusi. To pierāda fakts, ka viņš vienīgais ir spējis uzvarēt visus četrus galvenos golfa turnīrus vienlaicīgi. Viņa vērtības, gadiem ejot, ir mainījušās, vēlme būt labam tēvam un būt laimīgam ir kļuvusi svarīgāka, kā vēlme uzvarēt un būt labākajam. Viena no T. Woods kaislībām ir niršana, tieši tādēļ viņa uzticamais rokaspulkstenis ir tieši Rolex Deepsea. Tas spējis turēt līdzi šīs izcilās personības straujajam dzīves ritmam, nepieviļot ne mirkli.

  1. Michael Bublé

Viņu sauc par Frenka Sinatras mūsdienu iemiesojumu, viņa balss liek pukstēt straujāk daudzu sieviešu sirdīm, un četras Grammy balvas pierāda arī viņa profesionalitāti. Pats mākslinieks saka, ka viņa rokaspulkstenis Oyster Perpetual Cosmograph Daytona ir grūtā darba, veiksmes un visu to cilvēku, kas nekad nav pārstājuši ticēt viņa spēkiem, apliecinājums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *