RGJ – mūsdienīgs ģimenes uzņēmums.

rgj.lv dūmvadiĢimene vienmēr ir bijusi tā, kas mūs atbalsta priekos un bēdās un arī sliktos laikos nekad nav atteikusi savu palīdzību . Stipras un lielas ģimenes ir pietiekoši liels emocionāls balsts, un šādā veidā arī vieglāk rast domubiedrus dažādu ideju realizēšanā un veikšanā. Latvijā darbojas nerūsējošo dūmvadu ražošanas uzņēmums RGJ, un tam ir  10 gadus veca vēsture, kas slēpj stāstu par to, kā pašreizējā 14 cilvēku komanda ir izveidojusies no diviem domubiedriem, kas pirms 10 gadiem ar novecojušu tehniku, ražoja nerūsējoša tērauda dūmvadu detaļas saviem pirmajiem klientiem. Tolaik ražotni varēja atrast piemājas saimniecības ēkā, bet pašlaik šis uzņēmums strādā modernā ražotnē, un spēj saražot augstākās kvalitātes produkciju jebkuram klientam, pat visprasīgākajam.

Reklāma.

Noteikti jāņem vērā fakts, ka reklāma ir viens no mūsdienu galvenajiem veidiem, kā uzņēmums par sevi paziņo plašākai sabiedrībai un piedāvā savu produkciju un pakalpojumus. Senāk, kad reklāmas bizness nebija tik attīstīts kā mūsdienās, cilvēki reklamējās kā nu māk, un informācija, galvenokārt, pie tautas nonāca no mutes mutē . Ņemot vērā to, ka šis laiks ir pagājis un reklāma ir nepieciešama gandrīz visam, daudzi steidz reklamēties, kā nu mācēdami. Izrādās, ka joprojām ir uzņēmumi, kuri uzskata, ka tas nav nepieciešams un nemaz nav viņiem aktuāli, tādēļ ietaupa uz reklāmas izdevumiem un paļaujas uz saviem klientiem. Viens no tāda veida uzņēmumiem ir arī RGJ, kurš nekad nav sevi reklamējis, un paļaujas uz to reklāmu, kādu rada viņu klienti, iesakot un iepazīstinot ar uzņēmumu savus draugus, radus un kaimiņus.

Uzņēmuma darbības specifika.

Tomēr jāatzīst, ka  skursteņu ražošana ir pietiekoši specifiska un smalka nozare, un tajā iesaistītajām personām būtu jābūt kompetentiem un savu arodu zinošiem cilvēkiem. RGJ  saviem klientiem piedāvā sadarboties ar kvalificētu darba spēku. Uzņēmuma pārstāvji arī sniegs konsultācijas par to, kā un kur labāk dūmvadus ēkā izveidot, ja māja vēl nav uzcelta un kādā veidā un kādiem līdzekļiem padarīt efektīvāku jau esošu dūmvadu – kā to pārbūvēt, izveidot pa jaunu un pieskaņot izvēlētajai apkures sistēmai.

Dažādi dūmvadi – RGJ.LV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *