Pārdot pulksteni par tūlītēju atlīdzību – lieliska mūsdienu priekšrocība

pārdot pulksteni par tūlītēju atlīdzību

Cik labi ir izmantot dotās dzīves iespējas. Nekur tālu neskrienot un nekur tālu nemeklējot, mēs visu varu gūt vienā acu mirklī, ir tikai jāzina, kur meklēt un ko tieši sirds kāro. Neglabāt veco un sen nevajadzīgo, vēl daudziem jāmācās. Piemēram – rokas pulkstenis, kas sen krāj putekļus viesistabas sekcijā, nevienam netraucē, bet īsti noderīgs nav. Mūsdienu lielā priekšrocība – pārdot pulksteni un saņemt tūlītēju atlīdzību.

Pilna servisa centrs

Vairāk nekā desmit gadus, savas durvis vaļā ir vēris kvalificētais pilna servisa pulksteņu centrs Baltic Watches, kur profesionāli darbojas centra dibinātājs Ģirts Strencis. Šis centrs ir pirmais Baltijā, kas dod iespēju pārdot pulksteni un iegūt tūlītēju atlīdzību. Pulkstenim nav jābūt pirmā svaiguma, jo arī lietoti un jau labu laiku kalpojuši pulksteņi, ir laipni gaidīti Baltic Watches centra telpā.

Luksusa klases prece

Kā zināms jau izsenis, par rokas pulksteņu galvas pilsētu saucam Šveici, kas jau gadu desmitiem ir pazīstama ar luksusa un elites klases rokas pulksteņu zīmoliem. Pārmantojot un gūstot iedvesmu no kvalitatīviem ražotājiem, Ģirts Strencis jau no Baltic Watches centra dibināšanas sākuma, ir koncentrējies uz Šveices rokas pulksteņu uzpirkšanu. Ja vēlies pārdot pulksteni, kas rotājas ar kādu no Šveices zīmola vārdu, droši un nešauboties zini, ka jāmeklē ir tieši šis centrs.

Ērta piekļuve ikvienam

Tepat Rīgas sirdī – Vecrīgā, Jāņa ielā 3, vietā, kur satiekas vairākas biznesa sirdis, ir iespēja satikt Baltic Watches centra profesionāļus, kas dod iespēju  pārdot pulksteni par tūlītēju atlīdzību. Pirms došanās uz servisu, var arī sazvanīties ar centra darbiniekiem un saņemt vajadzīgo informāciju, veicot zvanu :  206 777 11 vai arī veikt konsultāciju caur e-pastu : info@balticwatches.com. Laipni tiek gaidīts jebkurš interesants ar jebkuru pulksteņu tēmu aizskarošu jautājumu.

Augstākās klases pārliecība

Baltic Watches centrā darbojās sava amata lietpratēji, kuri savu roku jau gadiem ilgi ir ietrenējuši un ar vienu acu skatienu spēj definēt problēmu. Lieliskie speciālisti :

  • Ervīns Undelis – Galvenais Baltic Watches pulksteņu darbnīcas speciālists;
  • Imants Jansons – Diplomēts pulksteņu meistars, kas specializējies uz īpaši sarežģītu mehānismu remontu;
  • Staņislavs Ņefedovs – Pulksteņmeistars, kurš nodarbojas ar kvarca pulksteņu remontu.

Pēc profesionāla novērtējuma, centra speciālisti sniedz lēmumu par pulksteņa vērtību un vienojās ar klientu par tūlītēju atlīdzību.

Pārbaudītas vērtības

Ne par velti, Baltic Watches ir spējis biznesa tirgū noturēties jau vairāk kā desmitgadi. Šie kungi ir pārliecinājuši sabiedrību un konkurentus ar savu meistarību un augsto kvalitāti. Pilna servisa centrs iekļauj sevī daudzas priekšrocības :

  • Pārdot pulksteni;
  • Salabot smalko mehānismu;
  • Iegūt tūlītēju atlīdzību;
  • Garantēta preces iegāde;
  • Profesionāla konsultācija.

Nebaidies izmantot jebkuru no šīm iespējam. Jo roku uz sirds liekot, var garantēt augstas kvalitātes servisu, jo arī pārdot pulksteni vai pretēji – iegādāties to, var ar īstu eleganci un šarmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *