Kas ir robotizētie zāles pļāvēji?

zāles pļāvēji akcijaPavasarim sākoties, atsākas rūpes par dārzu un mauriņiem. Lai savu sētu uzturētu sakoptu, vismaz vienu reizi nedēļā nākas nodoties zāles pļaušanai, kas ir būtiski, lai Tavs zālājs izskatītos skaisti.

Vai esi iedomājies, ko varētu darīt, ja Tev nebūtu ik nedēļu jāpļauj zāle? Sauļotos, lasītu grāmatu, dotos satikt savus draugus? Tas ir iespējams, jo ja vēl neesi dzirdējis, tad ir pieejami arī robotizētie zāles pļāvēji, kas Tavā vietā paveiks šo darbu un liks zālājam izskatīties lieliski katru dienu.

Iegādājoties robotizēto zāles pļāvēju, Tev būs savā zālājā jānosprauž robežas, kurās robots varēs darboties ik dienas, izklājot speciālus vadus, vai tos ierokot zemē. Robots uztvers šo robežu un darbosies tikai šajā teritorijā. Robots strādās individuāli, un tas nav katru reizi jāieslēdz un jāizslēdz. Tu vari to saprogrammēt caur programmu un tas strādās automātiski, pat naktī, ja vajadzēs. Robotizētie zāles pļāvēji katru dienu nogriezīs Tavam zālājam zāles stiebru galotnes ar saviem žiletveida asmeņiem, lai zālājs būtu vienā augstumā. Līdz ar to, nogrieztie stiebri būs kā dabiskais mēslojums Tavam zālājam.

Robotizētajam zāles pļāvējam ir daudz labo īpašību:

  • tie automātiski paši dodas uz savu uzlādes staciju un uzlādējas, un pēc tam atkal atsāk darbu;
  • tie var strādāt arī naktī un lietus laikā;
  • tiem ir iestrādāta signalizācija, kas ieslēgsies, ja to nesīsi ārpus ierādītajai teritorijai, kā arī tam ir PIN kods, lai zagļa rokās tas būtu bezvērtīgs;
  • tie ir samērā klusi un netraucēs Tavu mieru;
  • tie ir izstrādāti, lai kalpotu vismaz 8-15 gadus;
  • tiem ir viegla apkope, reizi nedēļā vajadzētu notīrīt asmeņus no zāles stiebriem un reizi divos mēnešos, nomainīt asmeņus;
  • tie strādā arī nelīdzenos reljefos.

Ja esi ieinteresēts un meklē savu robotizēto zāles pļāvēju, iesakām meklēt internetā, zāles pļāvēji akcija, un ieskatīties mājas lapu piedāvājumos, jo tur varēsi atrast draudzīgākās cenas un plašāko piedāvājumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *