Darba sludinājumi

Darba sludinājumi

Kur meklējami labākie darba sludinājumi un kā lai pēc iespējas veiksmīgāk atrod tieši tādu vakanci, pēc kuras tiecos? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, inovatīvais reklāmas un sludinājumu portāls dalder.lv izstrādājis smalku un niansētu filtrēšanas sistēmu, kas palīdz ikvienam interesentam atrast uzticamu darba devēju visdažādākajās nozarēs. Turklāt ērti šajā portālā meklēt piedāvājumus var gan Latvijā, gan ārzemēs. 

Dalder.lv tikko kā parādījies aiz horizonta, taču redzams, ka tas piedāvā vērā ņemamas priekšrocības kā darba meklētājiem, tā darba devējiem, kas meklē jaunus komandas biedrus un darbiniekus. Tā kā jaunā portāla risinājumi ir daudz mūsdienīgāki un sniedz tādu pievienoto vērtību, kādu līdzīga satura portāli nepiedāvā, paredzams, ka tieši šī varētu nākotnē kļūt par iecienītāko platformu reklāmas un sludinājumu nozarē Latvijā.

Šajā rakstā vēlos uzsvērt bonusus, kurus iegūst katrs dalder.lv lietotājs, lai uzskatāmi parādītu, kāpēc tieši dalder.lv ir labākā izvēle. Vēlos aicināt sākt lietot šo portālu, jo tas nozīmētu veicināt daudz uzticamāku sadarbību starp potenciālajiem darba devējiem un ņēmējiem, tāpat pircējiem un pārdevējiem dažādās sfērās. Dalder.lv piedāvā drošības garantu un kvalitāti, kas ļauj darba meklēšanas procesu pacelt augstākā līmenī pateicoties inovatīviem IT risinājumiem.

Darba sludinājumi ir sadaļa, kuru laiku pa laikam pāršķirsta un pārskata ikviens, kas vēlas uzzināt par jaunākajiem piedāvājumiem savā nozarē vai vienkārši vēlas atrast darbu – vai tas būtu pirmais darbs vai iespēja uzsākt strādāt jaunā uzņēmumā. Dalder.lv rīcībā ir vairāki rīki, kas būtiski atvieglo šo uzdevumu. Par to arī pastāstīšu turpinājumā. Darba sludinājumu iedaļu dalder.lv var aplūkot šeit: https://www.dalder.lv/darbs.

Darba devējiem – sava mini mājas lapa

Iebūvēta mājas lapa ir galvenais drošības garants, kas potenciālā darbinieka acīs vairo gan darba devēja autoritāti, gan uzticamību. Citur darba sludinājumi galvenokārt koncentrējas tieši uz noteiktas vakances piedāvāšanu, taču nereti jaunajam darba devējam var trūkt informācijas par pašu uzņēmumu – lai būtu lielāka skaidrība, kāpēc par darba vietu izvēlēties tieši to. Tāpat noteikti katram gribētos uzzināt no jau esošiem darbiniekiem, kā ir strādāt šajā vietā.

To visu piedāvā dalder.lv. Darba sludinājumi iekļauj publicētāja profilu. Ja sludinājumu ievietojusi privātpersona, tad redzams šīs personas vārds un uzvārds. Ja darbu piedāvā uzņēmums, redzams uzņēmuma nosaukums. Klikšķinot uz vārdu vai uzņēmuma nosaukumu, automātiski atveras sludinājumā organiski iederīga mājas lapa.

Šī mājas lapa veltīta konkrētam uzņēmumam vai pieder privātpersonai. Vizuālā noformējuma ziņā tā atgādina profilu sociālajos tīklos. Privātpersona var ievietot savu attēlu, kurā skaidri saskatāma seja, uzņēmums – logo. Tāpat arī fona attēlā katrs var izpausties, izvēloties visatbilstošāko bildi. Pats mājas lapas dizains līdzinās profesionālām mājas lapām – tajā atveramas svarīgākās iedaļas, kādas iekļautas parasti blogos vai uzņēmuma lapā.

Uzņēmumam izveidota iedaļa ar nosaukumu “Par mani”, tas sniedz iespēju prezentēt savu firmu, izstāstīt vēsturi, darbības sfēru un visu ar uzņēmumu saistīto informāciju, kas potenciālajam darbiniekam varētu liktos saistoša un ļautu apzināties, kāpēc varētu lepoties, kļūstot par šāda uzņēmuma darbinieku. Gan privātpersonai, gan uzņēmumam atsevišķi izveidota kontaktu sadaļa, kurā redzams tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Taču galvenais drošības garants ir atsauksmju iedaļa. Tur katrs reģistrēts portāla lietotājs, kam bijusi sadarbība ar minēto uzņēmumu vai privātpersonu, var ievietot savu atsauksmi. Tas nozīmē, ka uzņēmuma darbinieks atsauksmju iedaļā var dalīties reālajā sadarbības pieredzē un tādā veidā palīdzēt jauniem darbiniekiem gūt priekšstatu par to, kāda ir darba vide un ikdiena. 

Potenciāli plašākā autorizēto atsauksmju bāze

Šī ir nozīmīga pievienotā vērtība, kuru piedāvā dalder.lv saviem lietotājiem. Jo kas gan vēl ne labāk kā klientu vai darbinieku viedoklis varētu palīdzēt rast sirdsmieru, ka izvēlētā darba vieta ir pats labākais. Darba sludinājumi citviet šādu aspektu aplūkot nepiedāvā. Taču dalder.lv darba sludinājumi iekļauj arī šo faktoru, un tam vairs nav nepieciešama atsevišķa lapa, kurā meklēt atsauksmes. Tas viss pieejams vienuviet – dalder.lv.

Uzņēmumu bāze, kā zināms, ir Lursoft, kurā var noskaidrot vairāk par katru Latvijā reģistrēto uzņēmumu. Taču jaunam darba meklētājam vai pircējam tas nebūt nepasniedz uzņēmumu saprotamā valodā. Taču dalder.lv iebūvētā mājas lapa, kurā var iepazīties ar paša uzņēmuma aprakstu, kā arī viedokļu un atsauksmju sadaļu, palīdz gūt daudz skaidrāku priekšstatu. 

Nereti tieši atsauksmes un līdzcilvēku viedoklis un pieredze ir tas, kas mūs uzrunā. Ja redzam, ka kāds cits ir apmierināts vai viņam sakāmi labi vārdi par noteiktu uzņēmumu, mēs jūtamies daudz drošāk, ka izvēloties noteikto uzņēmumu, nepieļausim kļūdu, bet gan pievienosimies citiem veiksmes stāstiem.

Filtri – digitālais palīgs efektīvākiem darba meklējumiem

Kā zināt, ka parādījies jauns darba sludinājums? Kā nepalaist garām jaunākos darba sludinājumus? Šie noteikti ir ļoti aktuāli jautājumi darba meklētājiem. Dažkārt ir nogurdinoši dienu no dienas sākt meklējumus no jauna. Turklāt nākas pat vairākkārt apskatīt tos darba sludinājumus, kas jau bija redzēti iepriekš.

Dalder.lv šo problēmu ir atrisinājis, piedāvājot katram lietotājam veidot personalizētus filtrus. Izvēloties konkrētu vakanci, piemēram, jurists, atveras visi aktuālie darba piedāvājumi. Augšpusē piedāvāts filtrs, kurā var ievadīt datus, kas smalkāk ļauj atrast vispiemērotāko darba sludinājumu. Tā piemēram, norādīt var vēlamo slodzi, grafiku, izglītību un pieredzi. Tādā veidā automātiski var atrast atbilstošāko piedāvājumu, lieki nešķirstot neatbilstošus variantus.

Kad attiecīgi izvēlēti vēlamā darba parametri, jāspiež poga Saglabāt. To izdarot, automātiski tiek izveidots filtrs. To iespējams pielietot arī nākamajā meklēšanas sesijā, lai no jauna nebūtu jāvada visi parametri un jāiet cauri dažādām iedaļām. Var vienkārši uzspiest filtra ikonu lapas augšējā kreisajā stūrī, atvērt izveidoto filtru un sākt meklēšanu.

Izveidojot filtru, automātiski lietotājs piekrīt saņemt notifikācijas jeb paziņojumus portālā par ikvienu jaunu sludinājumu, kas atbilst izveidotajam filtram. Ja, piemēram, vēlos vakanci kā jurists uz pusslodzi un izveidoju filtru, lapas augšējā kreisajā stūrī saņemšu pie zvana ikoniņas paziņojumu par to, ka pieejams jauns sludinājums. Nenoliedzami – tas ir ērti, un šādu funkciju jau var pielīdzināt personīgas tiešsaistes darba aģentūras nodrošinātiem pakalpojumiem.

Noderēt var iespēja saglabāt savus mīļākos darba sludinājumus, lai tos atkal nenāktos meklēt no jauna. Pie katra darba sludinājuma nospiežot zvaigznīti, tas automātiski tiek saglabāts favorītsludinājumu katalogā. Lai to atvērtu, jāuzspiež lapas augšējā kreisajā stūrītī uz attiecīgo ikonu, un tad šī iedaļa tiek atvērta – tajā pārskatāmi var pārlūkot visus sev aktuālākos sludinājumus.

Darba meklēšanas platforma

Ne vien dalder.lv atrodami darba sludinājumi, bet iespējams ar mājas lapā izstrādāto rīku izveidot savu CV. To uzreiz var arī publicēt dalder.lv sadaļā Meklēju darbu. Tādā veidā dalder.lv ir ne vien darba devēju piedāvāto sludinājumu bāze, bet arī potenciālo darbinieku bāze, kurā atrodami darbinieku profili un pieteikumi darbam. Ja uzņēmums šajā iedaļā atrod vēlamo kandidātu, iespējams, var pat iztikt bez sludinājuma ievietošanas.

Tāpat šeit izveidota atsevišķa iedaļa darbā iekārtošanas aģentūrām un personāla atlases uzņēmumiem – jo arī tas var būt lielisks palīgs, kā atrast darba vietu vai palīdzēt uzņēmumam atrast piemērotākos un labākos darbiniekus. Un, kā jau iezīmēju sākumā, meklēt var darbu arī ārzemēs. Ārzemēs pieejamo darbu saraksts ir tik pat niansēts kā Latvijas tirgū, tāpat arī ārzemju uzņēmumiem tiek izveidots savs profils jeb mini mājas lapa.

Darba sludinājumi manā reģionā

Skaidrs, ka dara sludinājumi visvairāk koncentrējas galvaspilsētā. Taču ko darīt situācijā, ja dzīvoju kādā no Latvijas novadiem un vēlos darba vietu atrast tur? Arī tam dalder.lv piedāvā tehniski ērtu risinājumu. Lai automātiski tiktu piedāvāti tie darba sludinājumi, kas aktuāli lietotājam, lapas augšējā labajā stūrī pie iedaļas Vieta atliek vien izvēlēties atbilstošo Latvijas pilsētu vai novadu.

Tādā veidā automātiski ikviens darba sludinājums, kuru turpmāk darba sadaļā aplūkos ikviens portāla lietotājs, būs tikai tāds darba sludinājums, kuru piedāvā uzņēmums noteiktajā Latvijas teritorijā. Reģionālais iedalījums dalder.lv ir ļoti pārdomāts un smalks. Piemēram, Ogrē dzīvojošajam var būt aktuāli sludinājumi ne vien pašā Ogrē, bet tuvākajā apkārtnē, kur arī iespējams izbraukāt. Tāpēc kā meklēšanas vietu var izvēlēt Ogres novadu.

Pateicoties šai pieejai, ikviens portāla lietotājs ērti un vienkārši var noskaidrot, kas notiek novadā jeb tuvākajā apkārtnē – tajā rādiusā, kurā būtu iespējams izbraukāt. Ja piemērota vakance ir mazliet tālāk no mājām, noteikti ikviens labprāt to uzzinātu. Dalder.lv par to ir padomāts.

Darba sludinājumi nākotnē

Jaunā portāla priekšrocības un inovatīvie tehniskie risinājumi pārliecināja arī mani, ka dara sludinājumu nozare var mainīties un tirgus var piedāvāt daudz labākas iespējas par šobrīd tautā populārajiem portāliem. Tautā iecienītās platformas ss vai citas populārās darba meklēšanas vietnes nebūt nav pats labākais variants. Dalder.lv pārdomātais dizains un bonusi ir iekarojuši manu sirdi. Un mani māc aizdomas, ka tieši šeit drīz lielais vairums meklēs darba sludinājumus.

Kad lielais vairums mājas lapas bonusu ir uzskaitīti, vēl tikai vēlos nomierināt – tas nebūt nenozīmē, ka par sludinājumu publicēšanu dalder.lv būtu jāmaksā vairāk. Tieši pretēji – par zemākiem izdevumiem lietotājiem tiek piedāvāta daudz kvalitatīvāka darba sludinājumu platforma. Standarta sludinājuma ievietošana ir bez maksas. Tas var stāvēt aktīvs pat veselu gadu. 

Par papildus maksu var izmantot tikai atsevišķus mārketinga rīkus, kas ir daudz sarežģītāki instrumenti un var palīdzēt veicināt produkta pārdošanu vai popularizēšanu. To var izmantot uzņēmumi, rīkojot akciju vai pasniedzot kādu preci un pakalpojumu dāvanas veidā. Tiesa, darba sludinājumu nozarē, iespējams, šādi papildus mārketinga rīki nav aktuāli, taču par nelielu papildus samaksu sludinājum var izcelt vai tam piešķirt VIP statusu.

VIP nozīmē, ka sludinājums atradīsies augstākajās pozīcijās un ienākot noteiktā iedaļā, vispirms darba meklētājs ieraudzīs šo sludinājumu. Tiesa, par šiem mārketinga rīkiem jāmaksā vien 10% no ierastajiem izdevumiem. Tā ka dalder.lv ir pievilcīgākais portāls ne vien ērtības, dizaina un tehnisko inovāciju jomā, bet arī cenas ziņā. Turklāt – ikviens jauns lietotājs digitālajā maciņā saņem 50 EUR, kurus var izmantot reklāmas vajadzībām.

Darba sludinājumi ir dažādos dzīves posmos ir aktuāls jautājums, ar kuru saskaras ikviens no mums. Ņemot vērā dalder.lv pievienoto vērtību, nesaskatu iemeslus, kāpēc šo portālu neizmēģināt un nesākt lietot ikdienā. Uzņēmumiem tā ir iespēja bez papildus maksas ievietot sludinājumus un papildus iegūt uzticamu un kvalitatīvu mājas lapu, darba meklētājiem – gūt dziļāku izpratni par potenciālo darba vietu un ērtā veidā atrast labāko darba piedāvājumu.

Juris

Esmu uzņēmējs, kurš nemitīgi meklē jaunas idejas un impulsus, lai attīstītu savu biznesu vispusīgi. Man ir ļoti grūti darīt tikai vienu lietu un tāpat arī atrasties tikai vienā vietā. Stabilitātes sajūtu es gūstu tikai tad, kad pa dienu esmu pabijis vairākās vietās un saticis vairākus cilvēkus. Ja šāda īpatnība piemīt bērniem, viņus sauc par nepastāvīgiem, taču es esmu dzīvs piemērs, ka arī pieaugušie tādi var būt. Turklāt, es nevarētu sevi raksturot kā nestabilu. Esmu vienkārši ļoti daudzpusīgs cilvēks. Esmu ļoti ziņkārīgs. Daudz zināšanas par visdažādākajām tēmām dara mani laimīgu un piepilda manu dzīvi. To redzēsiet arī manos rakstos šai blogā. Tēmas būs ļoti dažādas. Tās lasīt Tev noteikti sagādās daudz jaunu piedzīvojumu un darīs Tavas dienas krāsainākas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *