Kādas auto riepas izvēlēties

riepasIzvēloties sezonālās riepas savam transportlīdzeklim, jāņem vērā dažādi kritēriji, kas palīdzēs veikt visatbilstošāko izvēli. Ziemas riepas Latvijā ir obligātas, un tas noteikts ar likumu – katru gadu noteiktā laika periodā (no 1.decembra līdz 1.martam), ikvienam transportlīdzeklim ar pilno masu, kas nepārsniedz 3,5 t, jābūt aprīkotam ar atbilstošām ziemas riepām (minimālais protektora dziļums 4mm). Tas gan nenozīmē, ka strikti jāievēro šis laika periods pirms un pēc tā. Sniegs un ziemas perioda laika apstākļi var būt novērojami jau oktobra beigās vai vēl aprīļa beigās, tāpēc šoferīšiem pašiem jāizvērtē laika posms, kurā auto jau jābūt aprīkotam ar ziemas riepām, vēl bez likumā noteiktā laika perioda. Labas ziemas riepas jāizvēlas rūpīgi, ņemot vērā dažādus kritērijus, apsvērumus un faktorus. Gan protektoru dziļumam ir nozīme, gan tam, vai izvēlamies riepas ar radzēm vai bez (atkarībā no tā, pa kādiem ceļiem visvairāk pārvietojamies), gan arī tas, vai izvēlamies jaunas vai lietotas riepas. Lūk – vēl divi būtiski faktori, pēc kuriem vadīties riepu izvēlē. (more…)

Read More

Daudzveidīgie un mūsdienīgie Samsung televizori

samsung smart tv Ierīces, kuras izmantojam ikdienā vairs nepilda tikai tai paredzētās funkcijas. Ir pieejami pulksteņi, kuri ne tikai rāda laiku, bet spēj savienoties ar mūsu viedtālruņiem un rāda ienākošas zvanus un īsziņas un piedāvā vēl daudz citas funkcijas. Telefoni jau sen kā pārstājuši pildīt tikai zvana un īsziņas funkcijas, bet kļuvuši par mini datoriem mūsu kabatās. Arī televizori ir kļuvuši daudz sarežģītāki un vairs nepilda tikai tam paredzētās pamatfunkcijas. Televizoru funkcijas ir kļuvušas kompleksākas un mūsdienīgākas. (more…)

Read More

Dāvanu karte internetā – laba izvēle!

davanu-karte-internetaŠogad gribas pārsteigt savus apdāvināmo sarakstā esošos ar kaut ko neparastu, oriģinālu un interesantu? Tomēr negribas staigāt ilgas stundas pa veikaliem, meklējot lietas, kas, visticamāk, plauktā iegūs aizmirstības statusu jau neilgi pēc svētku laika? Vienkārši – izvēlamies uzdāvināt piedzīvojumu! Ielūkojamies internetā un atrodam piedāvājumu dāvanu kartēm. Nē, ne tām, kur dāvanas saņēmējs pats sev par noteiktu summu var iegādāties kādu preci. Izvēlamies piedzīvojumu un uzdāvinām to! (more…)

Read More