Sezonas apģērbi mazulim – kā tos pareizi izvēlēties ziemā?

sezonas-apgerbi

“Hmm, bet izskatās, ka ārā pūš vējš, laikam ar cepuri vien nepietiks, vajadzīgs arī kapucis. Zem džempera jāuzvelk T-krekliņš un apakškrekliņš. Bet ja nu mazais spēļu laukumā sasvīst?… Laikam labāk tikai apakškrekliņu! Bikses, zeķubikses… Vilnas zeķes vai parastās!? Šalli siet vajag, vai nē?” šādu dialogu ar sevi runājusi katra mamma. (more…)

Read More

Esi drošs uz ceļiem arī ziemā

riepasZiema ar laika apstākļiem ir daudz neparedzamāka, nekā jebkurš cits gadalaiks. Vakarā varam doties gulēt, kamēr ārā vēl ir melns asfalts, bet no rīta pamosties sniega vai ledus klātā pasaulē. Tieši tāpēc visiem autovadītājiem jābūt gataviem ziemas sezonai jau tad, kad sniegi vēl nav sākušies, nemaz nerunājot par apledojumu un citām ziemas laika apstākļu ķibelēm. Ja pamostamies no rīta, pie skata, kad aiz loga viss ir balts un sasnidzis, bet auto vēl aprīkots ar vasaras sezonas riepām – labāk braukt ar sabiedrisko transportu un steidzīgi meklēt iespēju nomainīt riepas pret ziemas sezonai piemērotām. Tomēr pats labākais risinājums būtu riepas manīt laicīgi – pirms vēl sniegs sācies. Rindas autoservisos, uz riepu sezonas maiņu, ir diezgan iespaidīgas, var nākties krietni vien nopūlēties, lai vispār tiktu pie iespējas riepas nomainīt, ja tās iegādāties nav tas sarežģītākais process. (more…)

Read More

Vairāki pakalpojumi, ko garantē juristi

ridzinieki-afrikaVisi juridiskie pakalpojumu piedāvājumi atšķiras, jo tos piedāvā saistībā ar dažādām iedzīvotāju tiesībām. Katrs jurists būs spējīgs sniegt konsultācijas saistībā ar visāda veida sfērām, piemēram, ar laulību līguma izstrādāšanu vai arī mantojuma tiesībām. Vienmēr tiks rūpīgi izsvērtas visas nianses un tiks pieņemts pareizais risinājuma veids. (more…)

Read More