Obligātā autovadītāju medicīniskā izziņa ir tikpat svarīga, kā tiesības

obligātā autovadītāju medicīniskā izziņa

Sākot mācības autoskolā, obligātā autovadītāju medicīniskā izziņa ir viena no pirmajām nepieciešamajām lietām. Bet tās nav iespējams saņemt pagaidu vadītāja apliecību jeb “baltās tiesības” un sākt mācību procesu. Tas apliecina, ka kursants ir gatavas uzsākt dalību ceļu satiksmē ne tikai psiholoģiski, bet arī fiziski. Atkārtota autovadītāju medicīniskās komisijas izziņa nepieciešama arī tad, ja tiesības tikušas atņemtas par auto vadīšanu dzērumā. (more…)

Read More

Pretcelulīta masāža – iedarbīgākais līdzeklis cīņā par gludām kājām

pretcelulīta masāža

Ir tādi ciemiņi, kas nepatīk nevienai saimniecei. Ja ciemiņi ir negaidīti un nevēlami, neglīti, grumbuļaini… Ja tie nesaprot, ka pienācis laiks doties mājās un nesaprot mājienus… Šie nelūgtie ciemiņi brīžiem liekas neuzveicami – tie ērti iekārtojas dīvānā, piesavinās TV pulti un vēl palūdz pagatavot karstu tēju. (more…)

Read More

Dažādi privātmāju projekti

dažādi privātmāju projekti

Mājas iegāde bieži vien ir pats lielākais finansiālais ieguldījums, ko persona veic savā dzīvē. Lielākā daļa cilvēku velta ļoti ilgu laiku un enerģiju, pirms iegādājas gatavu māju vai arī izlemj projektēt paši savu. Atrašanās vieta, tirgus tendences, īpašuma nodokļi, privātmāju projekti un vēl citi apstākļi – tas viss spēlē lielu lomu šajā procesā. (more…)

Read More

Kosmetoloģe Ineta Šķiltere – ar dabas spēku uz mirdzošu ādu

kosmetoloģe Ineta Šķiltere

Jau kādu laiku apmeklēju fizioterapeitu Prof. J. Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā. Vienu dienu, veicot savu pierakstu mājas lapā, intereses pēc uzklikšķināju arī uz “kosmetoloģe” sadaļas. Vairākus gadus atpakaļ, kad dzīvoju ārpus Latvijas, biju pasākusi apmeklēt MedSPA dažādām sejas procedūrām.
Kopš atgriešanās tēvzemē esmu jutusi šādas speciālistes trūkumu manā ikdienā. (more…)

Read More

Iespieddarbu sagatavošana un iepakojumu ražošana

Radiman.lv druka, apdruka, poligrāfija 6Ikviena Jūsu vēlme un iecere saistībā ar īpaša dizaina vai iepakojuma izstrādi Jūsu produkcijai vai kādām citām lietām ir iespējams realizēt ar kompānijas profesionālo darbinieku līdzdalību, jo šie cilvēki spēj paveikt pat to, kas liekas neiespējami, izmantojot gan vairāku tehnoloģiju kombinācijas, gan darbarokas. Varat būt drošs, ka neatradīsiet neko tādu, ko speciālisti nemācētu īstenot, tādēļ nebaidieties un bez problēmām padalieties ar savām idejām, lai sasniegtu vēlamo nolūku. Katrs klients var iegūt kāroto, jo ir iespēja ne tikai elementāri veikt krūžu un sveču apdruku, bet arī veikt vairāk komplicētus darbus – žurnālu un grāmatu vai katalogu druku, turklāt katram veidam var izraudzīties arī vairākus materiālus, krāsu gammu un metodes. (more…)

Read More