Uz svētkiem atstāsi dzīvokli – varbūt vērts tomēr apdrošināt?

dzīvokļa apdrošināšanaKurš gan nav dzirdējis dziesmu, kurā skan vārdi “nekur nav tik labi kā mājās”. Un patiesi, neatkarīgi no tā, uz cik ilgu laiku esam prom no sava mājokļa, vienmēr taču ir patīkami atkal tur atgriezties. Taču dažreiz mūsu mājā vai dzīvoklī notiek dažādi negaidīti un nepatīkami negadījumi, piemēram, zādzības, vandalisms, ielaušanās utt. Šādās situācijās apdrošināšanas kompānija Compensa var kļūt par ne tikai par “glābšanas riņķi”, bet arī draudzīgu plecu, kas pasargās mājokli no šādiem gadījumiem, kā arī palīdzēs ātrāk nostāties uz kājām pēc jau notikušas nelaimes. (more…)

Read More

Atteikšanās no alkohola var palīdzēt gan tavai veselībai, gan naudas makam.

ātrie kredītiLai gan mums visiem ir zināms, ka alkohola lietošana nav nekas labs, tā patēriņš turpina pieaugt ar katru gadu. Un par nelaimi lielākajai daļai sabiedrības nav iedomājams svētku galds bez alkohola. Papildus tam pastāv ļoti izplatīts mīts, ka samērīga alkoholisko dzērienu lietošana ne tikai nenodara ļaunumu cilvēka veselībai, bet gluži pretēji, tas pat esot veselīgi. Piemēram, daļa zinātnieku apgalvo, ka viena glāze sarkanvīna dienā palīdzot cīnīties ar holesterīnu, novēršot kataraktas, resnās zarnas vēža un diabēta risku, kā arī asins aizsprostojumus, un pat uzlabojot smadzeņu darbību. Otra daļa zinātnieku strikti noliedz šo apgalvojumu un norāda, ka nekāda veida alkohols un nekādā apjomā nevar radīt labumu ne garīgajai, ne arī fiziskajai veselībai. Šie zinātnieki arī aicina ņemt vērā faktu, ka alkohols visos gadījumos pasliktina lēmumu pieņemšanas spējas, kā rezultātā cilvēki pieņem nepārdomātus un riskantus lēmumus. Tieši alkohola lietošanas sekas ir negadījumi uz ceļa, agresīva uzvedība, neplānota grūtniecība, seksuāli transmisīvas slimības un pat iekļūšana parādos. Pārmērīga alkohola lietošana var novest pie tā, ka cilvēki, neapdomīgi paņem naudas aizdevumus, lai segtu izklaižu izmaksas. (more…)

Read More

Žilbinošs smaids arī Tev!

          zobu balināšana  Žilbinoša smaida nozīme mūsdienās arvien pieaug – balti zobi noteikti ir rota! Pēdējā laikā zobu balināšanas tehnoloģijas kļuvušas arvien pieejamākas un tās ar prieku izmanto miljoniem cilvēku –  smaids ir veiksmes vizītkarte un nu tas pieejams ikvienam! Šajā rakstā par populārākajām un efektīvākajām zobu balināšanas tehnikām. (more…)

Read More

Vai auto ir droši iegādāties portālā ss.lv?

octa apdrošināšanaTie, kuri kaut reizi ir iegādājušies automašīnu, zina to, ka šis process nebūt nav vienkāršs. Pirmkārt, tas prasa laiku, jo nepieciešams rūpīgi izvērtēt to, kādu auto īsti vēlamies pirkt, kā arī, protams, ir jāsaprot, cik daudz esam gatavi maksāt par vēlamo transporta līdzekli. Tā kā tikai neliela daļa autovadītāju var atļauties iegūt savā īpašumā pilnīgi jaunu spēkratu, daudzi Latvijas iedzīvotāji izvēlas pirkt lietotas mašīnas. Tās iespējams iegādāties dažādos veidos – no draugiem vai radiniekiem, dodoties uz lietotu auto tirdzniecības vietām, kā arī, izmantojot sludinājumu portālus. Viena no populārākajām vietnēm, kur tiek pārdoti dažādi transporta līdzekļi, ir ss.lv. Lai arī šis varētu būt viens no ērtākajiem veidiem, kā vienuviet apskatīt un salīdzināt dažādas mašīnas un to cenas, tomēr, vai esam padomājuši par to, cik droši ir pirkt automobili šajā portālā? (more…)

Read More