Mūsdienu biznesa veiksmes noslēpums – veiksmīga mājaslapu izstrāde

Vēl pat līdz nesenam brīdim mājaslapu izstrāde netika uzskatīts par pakalpojumu, kas īpaši ietekmētu uzņēmējdarbības izaugsmi vai apgrozījumu. Vai vispār vēl atceries laikus, kad internets bija kas tāds, ko izmantoja vien pāris birojos, lai pārsūtītu pavisam vienkāršus e-pastus un labākajā gadījumā palasītu kādu ziņu portālu? Es arī nē. Internets piedzīvojis tik neticami ātru un iespaidīgu izaugsmi, ka šobrīd ir pavisam skaidrs – laba biznesa pamatā ir arī veiksmīga mājaslapu izstrāde! (more…)

Read More

Mana apdrošināšana ar katru ceturksni sadārdzinās

Bonus MalusTēma, par kuru būtu jāinteresējas un jābūt informētam ikvienam transporta līdzekļa vadītājam, ir spēkratu apdrošināšanas iespējas un gadījumi, kad polise var noderēt. Lai arī lielākā daļa no šoferiem ir dzirdējuši tādu jēdzienu kā “OCTA”, ne vienmēr tiek noskaidrota šīs apdrošināšanas polises darbības būtība. Protams, ir labi, ja autovadītāji regulāri iegādājas obligāto apdrošināšanu, tomēr nereti gadās situācijas, ka informācijas trūkuma dēļ, cilvēkiem par to nākas krietni pārmaksāt. Iepazīstināsim jūs ar diviem nozīmīgākajiem faktoriem, kas nosaka auto apdrošināšanas cenu, kā arī ar to, kā polisi iegādāties gudrāk, neieguldot liekus līdzekļus. Zinošs spēkrata vadītājs vienmēr būs ieguvējs! (more…)

Read More

Labs CV – vizītkarte

CVDzīvesgājums uz pāris A4 lapām.

Curricilum Vitae jeb saīsinājumā CV, ir cilvēka autobiogrāfija, no kuras pāris teikumos var spriest par cilvēka personību, pieredzi, motivāciju, valodas krājumu un pareizību, kopējo kultūru un inteliģences līmeni. Tas ir veids, kā uz dažām A4 lapām uzrakstīt apkopojumu par savu dzīvi, vērtībām un vēlmēm. Tas ir lielisks veids, kā potenciālajam darba devējam var parādīt savas spējas un priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. (more…)

Read More

Ieklāt siltās grīdas nozīmē samazināt apkures rēķinus!

siltās grīdasKādu apkures veidu izvēlēties!?

Ikvienam, kas plāno savas mājas būvniecību, mājas apsildīšanas veids ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem laikus un ļoti pārdomāti. Visbiežāk izvēle tiek pieņemta, izvērtējot radiatoru apkuri un silto grīdu jeb zemgrīdu apkuri. Nereti lēmums tiek pieņemts spontāni, paklausot draugu ieteikumiem un līdz galam neizpētot visus iespējamos ieguvumus un riskus. (more…)

Read More

Ienaidnieks, kas jāuzveic – krona slimība

krona slimībaMūsu dzīves kvalitātes svarīgākais rādītājs ir veselība. Tā vienmēr signalizē, ja dzīves kvalitāte ir pasliktinājusies. Svarīgi ir laicīgi un nevilcinoties uztvert izmaiņas, lai novērstu iespējamās sekas. Ja netiek pievērsta pietiekama uzmanība veselībai un organisma radītajiem signāliem, kas liecina par pārmaiņām veselības stāvoklī, tad var gadīties, ka būs jāārstē jau nopietnas un samilzušas slimību radītas sekas. (more…)

Read More