Aizdevums – Saņem izdevīgāk – Salīdzini ar Gudriem.lv

 gudriem

  Finansiālas grūtības var piemeklēt ikvienu cilvēku un lai tās labāk risinātu ir bieži vien nepieciešams aizdevums, kurš uz noteikto laiku atrisinātu radušos situāciju un nebūtu jāsatraucas, kur iegūt papildus līdzekļus neilgam laika periodam, piemēram līdz mirkli, kad tiks ieskaitīta darba alga. Dzīvē var gadīties dažādas problēmas un, kad tas notiek ir labi, ja ir drošs risinājums. Aizdevums noteikti būs ērtākais un ātrākais veids, kā iegūt nepieciešamos līdzekļus. Var arī lūgt palīdzību radiniekiem un paziņām, bet šis process nekad nav patīkams un vieglāk ir izvelēties profesionālu pakalpojumu un servisu. Lai saņemtu aizdevumu ne vienmēr ir nepieciešama ķīla, vai noteikti dokumenti, kuri jāiesniedz. Gudriem.lv piedāvā iespēju iepazīties ar dažādiem uzticamiem aizdevējiem, kuriem var uzticēties, ja ir nepieciešamība pēc papildus līdzekļiem.

(more…)

Read More

Modernizācija

hosni mubarak

Būt diktatoram nepavisam nav vienkārši. Daudzi autoritārie līderi ir nonākuši izvēles priekšā – vai nu ievest savu valsti mūsdienu pasaulē, vai arī ar valsts izolāciju un represijām nodrošināt sev varu līdz mūža galam. Ir daudz faktoru, kas iespaido liktenīgo izvēli. Vadoni no visām pusēm apdraud neapmierinātie un aizvainotie, ar katru valdīšanas dienu viņu skaits pieaug, un tas savukārt samazina autoritāro līderu izredzes piedzīvot mierīgas beigas. (more…)

Read More

Kā izvēlēties zāļu tējas?

zāļu tējas tavai veselībaiPirms kāda laika, kad atguvām neatkarību un mums pavērās plašais rietumu preču klāsts, visi pamazām aizmirsa par vecāsmātes zāļu tējiņām un pārgāja uz angļu tēju. Protams, pagāja zināms laiks, un atzinām savu kļūdu – tagad zāļu tējas piedzīvo renesansi, un nav nekas neparasts, ja tava piemājas kafejnīca tev piedāvā tasi ar vietējos laukos vāktu kumelīšu zāļu tēju. Arī mājās veidojam arvien lielāku zāļu tēju kolekciju, tomēr pietrūkst vecāsmātes vieduma šajās lietās. Šoreiz aplūkosim, kā tad īsti izvēlēties zāļu tējas ziemā, un kuras tev būs vispiemērotākās! (more…)

Read More

5 ietiekumi kā izvēlēties atbilstošāko veļas mašīnu.

 

 

Katrs no mums laiku pa laikam izdara kādu nozīmīgāku izvēli. Ar ikdienišķajām izvēlēm mēs jau esam apraduši, un visbiežāk pat daudz neaizdomājamies izvēloties vienu vai otru produktu, pakalpojumu, ko izmantojam ikdienā. Tomēr, ja jāizdara nopietnāka izvēle, sākam rūpīgāk apsvērt ko, kā, kur un kāpēc izvēlēties. Piemēram, ja jāizvēlas jauna veļas mazgājamā mašīna, cenšamies izsvērt un ņemt vērā vairākas detaļas, lai izvēlētos piemērotāko, atbilstošāko, uzticamāko palīgu mājas darbos un ikdienā.

(more…)

Read More

Sadzīves tehnika internetā lētāk.

virtuve

Esam jau sen iesoļojuši laikmetā, kad pirkšana un pārdošana ir gluži būtiska ikdienas sastāvdaļa. reti kura vecmāmiņa vēl ada zeķes, jo lielākoties, daudz vienkāršāk taču ir iegādāties veikalā, kādā tirdziņā. Ar adīšanu nodarbojas vien tie, kam tas kļuvis par hobiju vai naudas pelnīšanas veidu – ja savu darināto plāno pārdot. Tas tik viens no daudzajiem piemēriem, ar domu, ka nopirkt tomēr mūsdienās lietas ir daudz vienkāršāk un ierastāk, kā mēģināt kaut ko uzradīt pašiem.

(more…)

Read More

Runājot svešā mēlē

tulkosanas-bizness

Pirms vienpadsmit gadiem, 2004. gadā, Džeks Velde sev svinīgi noso­lījās nekad vairs neiesaistīties tul­košanas projektos. Tobrīd viņš bija uzņēmumam CMS piederošā Run­Time Technologies izpilddirektors un tikko bija pabeidzis gadu ilgu mokošu projektu kādam jaunam klientam, pārtulkojot šī uzņēmuma platformu no angļu valodas uz japāņu. «Mēs teicām: nekādu problēmu,» Velde atceras. «Bet tas gandrīz piebeidza uzņēmumu.» (more…)

Read More