Videoreģistratori – Atsauksmes par šo ierīci.

 

video reģistrators

Notiekot ceļu satiksmes negadījumam, reizēm ir situācijas, kad tikai aculiecinieki var pierādīt, ka neesi bijis negadījuma izraisītājs. Bet ko darīt situācijās, kad aculiecinieku nav? Videoreģistrators ir neliela ierīce, kas var atrisināt šo problēmu – tas fiksē situāciju uz ceļa un ieraksta to, kļūstot par lielisku un likumīgu liecinieku jebkurā situācijā. Videoreģistrators patiesībā ir vienkārša ierīce, kas sastāv no videokameras un mikrofona. Tie dokumentē uz ceļa notiekošo un ieraksta to SD atmiņas kartē. Lietotāju atsauksmes par šo ierīci ir visnotaļ augstas. Viss gan atkarīgs no tā, kādu ierīci izvēlamies (cik kvalitatīvu, spējīgu), tomēr šāda ierīce auto nebūt nenāk par skādi.

(more…)

Read More

Vivus kredīts.

vivus logo

            Mūsu vēlmes un vajadzības vienmēr ir lielākas par mūsu esošajiem līdzekļiem. Vienmēr būs kaut kas ko ir nepieciešams nokārtot vai iegādāties. Tas var būt, kas ikdienā ļoti vajadzīgs kā, piemēram, jauns ledusskapis vai veļasmašīna, tas var būt arī kas pavisam sirdij un dvēselei patīkams, piemēram, atvaļinājuma ceļojums. Neatkarīgi no tā, kas tas ir, tam nepieciešami naudas līdzekļi. Lai varētu savu ieceri piepildīt ne vienmēr ir pietiekoši daudz līdzekļu. Citreiz nepieciešama visa summa, bet citreiz tikai nedaudz. Šādos gadījumos nepieciešams rast risinājumu, kur iegūt papildus līdzekļus. Protams, ir iespēja jautāt finansiālu palīdzību draugiem vai ģimenei, bet ne vienmēr ir patīkami to darīt, un, ja ir iespēja, tad gandrīz jebkurš vēlētos no tā izbēgt. Šādos gadījumos var palīdzēt Vivus kredīts.

(more…)

Read More

Paslēpt naudu ārvalstīs

hiding money

Džona Lenona 1971. gada dziesmā Imagine ir iekomponēta un iedzejota tā netveramā, skaistā sajūta par ideālo iedomu pasauli, kurā valda miers, prāta tīrība, mīlestība un vi­sādas citas jaukas parādības. Laikam jau mans mīļākais dziesmas teksta fragments ir šis: «You may say I’m a dreamer, But I’m not the only one» (tu varbūt teiksi, ka es esmu sapņotājs, bet es neesmu tāds vienīgais). Tas, šķiet, iemieso dziesmas teksta naivumu un pārliecinātību par iespēju mainīt pasauli. (more…)

Read More

Datorsistēmas drošība

hacker

Lielbritānijas laikraksts The Independent 1990. gadā publicēja ASV Gaisa spēku vecākā seržan­ta Viljama Geti vēstuli, kurā viņš apstrīdēja amerikāņu uzbruku­ma mērķus Līča karā. Viņa komentāri, kurus vēlāk citēja Apvienotās Karalistes parlamentā,  diskutējot, vai Karalistei būtu jāpievienojas amerikāņiem, joprojām nav zaudējuši aktuali­tāti. (more…)

Read More