Ārstnieciskais pedikīrs

arstnieciskais-pedikirsLiela uzmanība tiek pievērsta dabīgajam skaistumam un tā vairošanai. Tā pamatā ir vesels cilvēks, kurš, ievērojot veselīgu dzīvesveidu, izstaro laimi un ir patīkams komunikācijai. Nevienas kosmētikas uzklāšana uz neveselas miesas nenoslēps trūkumus, tāpēc ir jāsāk ar organisma balstīšanu no iekšpuses.

Ārstnieciskas ķermeņa procedūras ir lielisks veids, kā uzlabot un stiprināt problēmzonas, lai tās kļūtu par mūsu stiprajām vietām. (more…)

Read More

Rīdzinieki Āfrikā

ridzinieki-afrikaVai zināt, kas kopīgs Bangladešas Eastern Bank Limited, Lihtenšteinas pilsētvalstij, Azerbaidžānas Bank Standard, Ēģiptes valdībai un Kenijas dabas rezer­vātam Maasai Mara National Reserve? Tie visi izmanto latviešu IT uzņēmuma X Infotech produktus. Āfrikas daļa uzņēmuma apgrozīju­mā ir jau 40 procentu. Bija 2006. gads, kad četri IT pakalpojumu uzņēmuma Tieto darbinieki – Māris Birģe­lis (34), Vadims Tereško (38), Aleksandrs Po­povs (38) un Sergejs Jeļisejevs (40) – nolēma atstāt algoto darbu un pievērsties savam biz­nesam.
Bija jau iegūti starptautiski kontak­ti, un uzsākt biznesu nelikās grūti. «Lielas in­vestīcijas nevajag – nopērc datoru, iedzer rīta kafiju un sāc strādāt,» spriež Māris.

Joma jau bija izvēlēta, arī pieredzes netrūka – tolaik Tieto piedāvāja karšu programmatūras risi­nājumus. Pasaulē tas nebija nekāds jaunums – France Telecom smart tipa karti (viedkarti) sāka piedāvāt vēl 1983. gadā, lai apmaksā­tu zvanus no taksofoniem. (more…)

Read More

Šiki mobilie telefoni

kvalitativi-mobilie-telefoniMobilie telefoni, vai, pareizāk sakot, viedtālruņi jau kļuvuši par jebkura mūsdienu cilvēka palīgiem ikdienā. Mobilie telefoni rāda pareizo laiku trīs valstīs, palīdz plānot dienu, lasīt e-pastus, pasaka, cikos atbrauks autobuss, vai rītdien ārā spīdēs saule, palīdz izsaukt tuvāko taksometru, atrast labāko vietu, kur paēst, informē par labākajiem izklaides pasākumiem, kā arī piedāvā lētākās un labākās preces internetā. (more…)

Read More

Bagātīgā smaržu pasaule gan sievietēm gan vīriešiem!

parfumexpress.lv latvija interneta veikals smaržasViena no galvenajām maņām cilvēka organismā  ir oža, kas pavisam noteikti ir arī jūtīgāka no visām. Lai to pārbaudītu, iedomāsimies kaut vai divus aromātus – tādu, kas patīk un tādu, kas ne tik ļoti iet pie sirds. Tā kā oža ir apveltīta ar sava veida atmiņu, tad problēmu atcerēties kaut ko, kas smaržo vai ne pārāk labi ož, nebūs problēmu. Smarža parasti arī raisa asociācijas, turklāt, ne tikai ar konkrētām lietām, bet var būt gadījumi kad tā saistās ar konkrētiem notikumiem, vietām un pat cilvēkiem. Sieviešu un vīriešu smaržas var kalpot kā lieliska vizītkarte, kas nozīmē to, ka nepieciešams izvēlēties tiešām patīkamas un sev piemērotas, lai pārējiem par sevi atstātu vislabāko iespaidu! (more…)

Read More

Idejas Ziemassvētku dāvanām.

ziemassvētku eglīte

Atrast labu ideju Ziemassvētku dāvanai nemaz nav tik vienkārši. Galvenais iemesls – arī dāvanām mēs atvēlam noteiktu budžetu. Pat ja vēlamies saviem mīļajiem un tuvajiem sadāvināt visu, ko vien viņi kāro saņemt, ne vienmēr to varam atļauties. Un tad nu mēģinām atrast vislabākās un mīļākās svētku dāvanas, iekļaujoties tajā, ko varam atļauties dāvināt. Teic, ka visas dāvanas, kas nāk no sirds, neatkarīgi no to cenas, ir vērtīgas un par tām priecājas. Tad nu visdažādākās dāvanu idejas pieejamas un izdomājamas, lai patiešām iepriecinātu savus tuvos Ziemassvētkos.

(more…)

Read More

Kā izvēlēties internetu mājai?

internets

Ja internets Tev ir nepieciešams, lai to izmantotu stacionārai lietošanai mājas apstākļos, internets mājai būs labākais risinājums tieši Tev. Latvijā ļoti daudzi uzņēmumi piedāvā pieslēgt internetu mājai. Šie pakalpojumi parasti atšķiras ar cenu. Viens no variantiem ir klausīties draugu, radinieku viedokli un izvēlēties internetu pēc viņu ieteikumiem, savukārt, ja vēlies pieņemt lēmumu pats, izvēlies Gudriem.lv pakalpojumu. Salīdzināšanas portāls Gudriem.lv piedāvā salīdzināt visus interneta, TV un stacionārā telefona piegādātājus.

(more…)

Read More

Labs pedikīrs

PedikīrsPedikīrs ir svarīgākā sastāvdaļa kāju kopšanā, tomēr bieži vien šī procedūra netiek uzskatīta par gana svarīgu, attaisnojoties ar brīvā laika trūkumu. Bet tagad iedomāsimies kāds priekšstats radīsies par skaistu un koptu sievieti, ja viņa uzvilks krāšņas sandales, bet āda uz papēžiem būs nolupusi un kāju nagi būs nevīžīgi nogriezti. Ne tas labākais, vai ne? Tādēļ šī procedūra ir obligāta, kas jāveic katrai sievietei. Bet ziniet, arī vīriešiem ir pēdas. Un, starp citu, tieši mums kāju sēnīte piemetas biežāk nekā sievietēm. Vīrieši parasti strādā fizisku darbu, tāpēc kājas viņiem svīst biežāk un arī ādas sabiezējumi parādās vairāk nekā sieviešu dzimuma pārstāvēm. Pedikīrs nenozīmē tikai novīlētus, skaistas formas nagus, bet visu pēdas stāvokļa uzlabojumu kopumā.  (more…)

Read More

Mūsdienu pasaulē

musdienu-pasaule Vai esat kadreiz pirkuši grā­matu internetveikalā Amazoni Esat lejupielādējuši mūziku no iTunes vai filmas no EZTakes? Droši vien. Bet vai esat kādreiz apdomājuši šādu pirkumu nodokļu sekas? Vai zināt, no kurienes nāk jūsu iegādātā vai le­jupielādētā prece? Kādas uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) sekas rada šādi pirkumi? Vai PVN jāmaksā tajā valstī, no kuras jums nosūtīta prece vai no kuras tika lejupielādēta grā­mata, vai arī tam vajadzētu būt PVN galamērķa valstī?  (more…)

Read More

Smaržas un kosmētika interneta veikalā 220.lv

chanel sieviešu smaržas

Lai iegādātos sev vēlamās smaržas un kosmētiku Tev vairs nav jādodas uz veikalu, jo to vari paveikt internetā. Tā ir lieliska iespēja iegādāties sev nepieciešamās preces ātri, ērti un arī izdevīgi. Interneta veikalā 220.lv atradīsi visu nepieciešamo sievietēm un vīriešiem, lai izceltu savu skaistumu un rūpētos par to jebkurā gadalaikā. Bieži vien, lai atrast sev nepieciešamās smaržas vai kosmētiku, nākas apstaigāt entos veikalus, tomēr ne vienmēr izdodas atrast meklēto. Tā vietā, lai staigātu pa veikaliem un tērētu savu dārgo laiku, meklējot nepieciešamās preces, ienāc 220.lv un iepazīsties ar plašo preču piedāvājumu klāstu.

(more…)

Read More

Kas ir loģistika?

Sonora.lv - kravu pārvadājumiKā jau nosaukums vēsta, tai ir liela saistība ar loģiku, kas šoreiz izprotama kā loģiska darbību kopa, kas palīdz precei nokļūt pie ražotāja. Ir arī loģistikas virzieni, kas saistīti tieši ar ražošanu. To parasti izmanto gadījumos, kad ražotājam ir nepieciešams iegādāties dažādus materiālus, produktus, un daudz ko citu, ko pašam nav iespējams izveidot ar saviem līdzekļiem. Piemēram, ja esat nolēmis, ka ražosiet veģetārus pārtikas produktus, piemēram, veģetārās zupas un dārzeņi neaug piemājas dārziņā, tad nepieciešams atrast izejvielu piegādātāju, kas savus pakalpojumus piedāvās pēc iespējas izdevīgāk, lai nerastos lieki izdevumi. Bet, nevajag aizmirst zelta likumu – ne vienmēr lētākais nozīmē sliktāko, bet dārgākais labāko. To, vai ir izvēlēti vispiemērotākie veidi visu loģistikas punktu realizēšanai, sapratīsiet pēc pircēju un patērētāju aktivitātes, kas atspoguļosies preces noietā tirgū. (more…)

Read More