Profesionāls ainavu arhitekts

ainavu_arhitektsApkārtējai videi uz cilvēku ir neizmērojami spēcīga iedarbība. Itin viss, ko redzam vai piedzīvojam sev apkārt, izraisa mūsos dažādas sajūtas, kas tālāk nosaka mūsu emocijas, garastāvokli un nereti pat rīcību. Cilvēki, kuru sabiedrībā ikdienā uzturamies, ietekmē mūsu domāšanu, vērtības un uzskatus, tādēļ ir būtiski izvērtēt, ar ko kopā pavadām savu laiku. (more…)

Read More

Ekskluzīvi cirvji un naži

Ekskluzīvi naži

Netālu no Cēsīm, senču māju simtgadīgajā klētī, ir iekārtota Jāņa Nīmaņa darbnīca, kurā viņš izgatavo vienus no dārgākajiem cirvjiem pasaulē. Mācoties inženieriju Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikumā, Jānim Nīmanim (25) jau pēdējos kursos radās interese par kalēja amatu. Dabūjis pirmo laktu no kaimiņu tantes un pārējās iekārtas lūžņu laukumos vai kā dāvinājumu, viņš sāka izgatavot cirvjus, kurus pārdeva nozares forumos. (more…)

Read More

Bigbank kredīts privātpersonām

kredīts privātpersonāmBigbank ir plaši pazīstama kā banka, kuras specializācija ir aizdevumu izsniegšana privātpersonām ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, tostarp kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā, kā arī tādās Skandināvijas valstīs kā Somijā un Zviedrijā. Lai arī Bigbank darbības lauks ir plašs, pastāv vienoti nosacījumi, kas jāievēro klientam, lai viņam varētu tikt veiksmīgi izsniegts kredīts. Šajā rakstā vairāk par to, kādi dokumenti jāiesniedz aizdevējam un pēc kādas procedūras aizdevums tiek izsniegts jebkurai privātpersonai. (more…)

Read More