Ecorent piekabju noma

ecorent.lvJa ir jāved, tad ir jāved un neko nepadarīsi! Šādos gadījumos problēmas var sagādāt dažādi jautājumi, no kuriem populārākie noteikti ir – ar ko vest un kā vest. Šos jautājumus parasti mēdz atrisināt tas, kad tiek pateikts kas tad īsti būs jāved. Ja ir jāved dažas somas, tad skaidrs, ka pietiks ar parasto, vieglo automašīnu un tās bagāžnieku vai salonu, bet, ja no punkta A uz punktu B ir nepieciešams nogādāt jau lielākas kravas vienības, kas neietilpst automašīnas salonā vai bagāžniekā, tad jāmeklē alternatīva. Pirmajā brīdī šķiet, ka vislabākā alternatīva ir kravas auto vai speciālu krāvēju brigādes noīrēšana, bet rezultātā tas var izvēsties par visai sālītu prieku, kas maciņam itin nemaz nepatiks. Ir kāds ērtāks un, pavisam noteikti izdevīgāks veids kā lietas nogādāt tām paredzētajā vietā – izmantojot piekabju nomu! Piekabes noma ir ideālākais un pavisam noteikti arī lētākais kravu pārvadājumu veids, kas būs piemērots pat tiem šoferiem, kuri nekad iepriekš nav braukuši ar automašīnu, kurai ir pieāķēta piekabe. (more…)

Read More

Kas ir KASKO apdrošināšana?

kasko apdrošināšana

Tiem, kuru īpašumā nav auto, šis varētu arī nelikties saistoši, bet patiesībā šāda tipa informācija ir noderīga ikvienam, kas piedalās ceļu satiksmē – gājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem, motociklistiem, utt. Ja OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta nepieciešamība jebkuram transportlīdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē, tad KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga un var nebūt vispār. Protams, ir izņēmumi, kad arī KASKO apdrošināšanas polisei ir jābūt obligāti, bet ne par to šoreiz ir stāsts. KASKO ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļa apdrošināšana, kas darbojas ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Nevajag baidīties no tā, ka apdrošināšanas iegāde varētu piesaukt nelaimi. Šādiem uzskatiem nav pilnīgi nekāda pamata. (more…)

Read More

Nūdeles, nūdeles, nū…

nūdelesKafejnīcu tīkla Wokker dibinā­tājs Aleksejs Gisaks apgalvo, ka arī pats ne mazāk kā trīs reizes nedēļā ēd savas nūdeles. «Septiņdesmit procentu mūsu panā­kumu nodrošina mērces,» viņš spriež ar liet­pratēja izteiksmi sejā. «Mērcei jābūt pareizajā biezumā, tai jāapņem nūdeles, bet nav tajās jāiesūcas.

Tagad ar ķīniešu nūdelēm kastītēs Maskavā nevienu vairs nepārsteigsi – ievadot interneta meklētājā vārdu wok, parādās vairāki des­miti piedāvājumu. Bet pirms pieciem gadiem tas bija neierasts produkts. Kad Gisaks atvēra pirmo kafejnīcu, uz nūdeļu rēķina tika gūti ne vairāk kā 20 procenti ieņēmumu; lielāko pār­došanas apjomu nodrošināja zupas un sendvi­či. Tagad ieņēmumi no septiņām Wokker ka­fejnīcām un nūdeļu piegādes pēc pasūtījuma ir (more…)

Read More