DIESEL APĢĒRBU NOSLĒPUMS

DIESEL APĢĒRBU NOSLĒPUMS

Kad Renco Roso ieradās Manhetenā, lai atvērtu savu pirmo Diesel džinsu veika­lu, viņš ar nolūku izvēlējās tam vietu Leksingto­nas avēnijā, tieši pretī Levi’s. «Es vēlējos viņiem parādīt, cik brīnišķīgi ir mūsu ražojumi,» saka Roso, un viņa iedegušajā, bārdas rugājiem klāta­jā sejā parādās nerātns smaids. Toreiz, 1996. gadā, Diesel nebija tik daudz produkcijas, lai aizpildītu 1400 kvadrātmetru plašās telpas, tāpēc Roso pie­ņēma, viņaprāt, loģisku lēmumu un izveidoja arī bāru ar diskotēku. «Sākumā ik pēc dažiem mēne­šiem mēs slēdzām veikalu pulksten sešos un rī­kojām ballīti,» Roso atceras, un viņa runā laiku pa laikam parādās neizdzēšamais itāļu akcents. «Un mēs ballējāmies kārtīgi.» (more…)

Read More

Apdrošini auto ar Compensa

compensaIk gadu katram transportlīdzekļa īpašniekam aktuāls kļūst jautājums par sava auto apdrošināšanu. Iespējams, šis jautājums kļūst aktuāls jau pusgadā vai katrā trešajā mēnesī, tomēr statistika liecina, ka autovadītāji visbiežāk saviem spēkratiem iegādājas apdrošināšanas polises uz gadu. Tiklīdz apdrošināšanas polises termiņš tuvojas beigām, jāsāk domāt par polises atjaunošanu. Savukārt, ja auto apdrošināšanas polise jāiegādājas pirmo reizi, aktuāls ir arī jautājums – kādu apdrošināšanas kompāniju izvēlēties. Compensa auto ir pakalpojums, kas tiek piedāvāts privātpersonām tieši sava transportlīdzekļa apdrošināšanai. Tiek piedāvātas abas zināmās un nepieciešamās auti apdrošināšanas polises KASKO un OCTA. (more…)

Read More

MinTrakTex Bobcat noma.

minitraktex.lvKad ir nepieciešams rakt, bet darbu teritorija nav pārāk liela, tad nav prāta darbs speciāli nomāt lielo ekskavatoru. Grūti būs atrast kādu, kurš ļoti alktu rakt ar lāpstu. Šādā situācijā lieti noder Bobcat noma. Tas ir neliela izmēra ekskavators – racējs, krāvējs, un kopumā neliela izmēra traktortehnika,  kas ir gana jaudīga, lai varētu izrakt kā bedres, tā tranšejas. Bobcat noma ir pieejama dažādās komplektācijās, kas padarīto darbu apjomu palielinās un padarīs darbu veikšanu ātru un darbi raitāk virzīsies uz priekšu. Šāda veida traktortehnika ir ērta arī lielāka izmēra būvlaukumos, kur tie lieliski darbojas  kopā ar ekskavatoriem un citu celtniecības tehniku, un rezultātā darbi tiks padarīti daudz ātrāk. (more…)

Read More

RGJ – mūsdienīgs ģimenes uzņēmums.

rgj.lv dūmvadiĢimene vienmēr ir bijusi tā, kas mūs atbalsta priekos un bēdās un arī sliktos laikos nekad nav atteikusi savu palīdzību . Stipras un lielas ģimenes ir pietiekoši liels emocionāls balsts, un šādā veidā arī vieglāk rast domubiedrus dažādu ideju realizēšanā un veikšanā. Latvijā darbojas nerūsējošo dūmvadu ražošanas uzņēmums RGJ, un tam ir  10 gadus veca vēsture, kas slēpj stāstu par to, kā pašreizējā 14 cilvēku komanda ir izveidojusies no diviem domubiedriem, kas pirms 10 gadiem ar novecojušu tehniku, ražoja nerūsējoša tērauda dūmvadu detaļas saviem pirmajiem klientiem. Tolaik ražotni varēja atrast piemājas saimniecības ēkā, bet pašlaik šis uzņēmums strādā modernā ražotnē, un spēj saražot augstākās kvalitātes produkciju jebkuram klientam, pat visprasīgākajam. (more…)

Read More

Kā pirkt OCTA internetā?

octa interneta
Par laimi dzīvojam laikā, kurā viss ir maksimāli modernizēts un lielākā daļa informācijas par pilnībā katru mūsu dzīves soli, ir pieejama online režīmā globālajā tīmeklī. Šī iemelsa dēļ, ir tikai saprotams, ka arī pirkumu veikšana ir viena no tām ikdienas pierastajām darbībām, kas tiek ienesta arī virtuālajā pasaulē. Šoreiz mēs runājam par apdrošināšanu. Precīzāk sakot – OCTA polises iegādi internetā. Tā ir ātra un ļoti ērta opcija ikvienam,  jo iegādes process ir maksimāli viegls un neaizņem vairāk par dažām minūtēm. (more…)

Read More